لارا و لوکاس

تابستانی به یاد ماندنی

شرکت در مراسم

تابستان خود را با استک به یاد ماندنی کنید

کتابهای زیادی در شصت و سه درصد گذشته، حال و آینده شناخت فراوان جامعه و متخصصان را می طلبد تا با نرم افزارها شناخت بیشتری را برای طراحان رایانه ای علی الخصوص طراحان خلاقی و فرهنگ پیشرو در زبان فارسی ایجاد کرد. در این صورت می توان امید داشت که تمام و دشواری موجود در ارائه راهکارها و شرایط سخت تایپ به پایان رسد وزمان مورد نیاز شامل حروفچینی دستاوردهای اصلی و جوابگوی سوالات پیوسته اهل دنیای موجود طراحی اساسا مورد استفاده قرار گیرد.

مراسم اصلی

تابستان ۹۷
باغ بزرگ ساغر

دریافت مسیر

نحوه ی آشنایی ما…

لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ و با استفاده از طراحان گرافیک است. چاپگرها و متون بلکه روزنامه و مجله در ستون و سطرآنچنان که لازم است و برای شرایط فعلی تکنولوژی مورد نیاز و کاربردهای متنوع با هدف بهبود ابزارهای کاربردی می باشد.

کتابهای زیادی در شصت و سه درصد گذشته، حال و آینده شناخت فراوان جامعه و متخصصان را می طلبد تا با نرم افزارها شناخت بیشتری را برای طراحان رایانه ای علی الخصوص طراحان خلاقی و فرهنگ پیشرو در زبان فارسی ایجاد کرد.

مراسم ماه عسل

ایام مبارک ماه رمضان
ساعت ۷ شبکه ۳ سیما

دریافت مسیر

میبینیمتون 🙂

ما در حال جمع آوری اطلاعات مهمانان عزیزمان هستیم. لطفاً فرم زیر را به همراه مشخصات خواسته شده پر کنید و نوشیدنی ها و غذاهای مورد علاقه تان را ثبت کنید.

شرکت میکنمشرکت نمیکنم